środa, 18 września 2013

Who we are and why this blog?

Witamy wszystkich , którzy natrafili na Nasz blog.

Kim jesteśmy?


Przede wszystkim rodzeństwem i osobami, które mają w sobie wiele pasji i ciekawych pomysłów. Wspólnymi siłami będziemy się starać zabrać Was do naszego świata i pokazać jak żyjemy, co lubimy, co nosimy, co czytamy, co jemy, gdzie bywamy. Będziemy pokazywać Wam jak wiele plusów wynika z posiadania rodzeństwa i jak bardzo cenne są to więzi. 
Zaczniemy może od przedstawienia naszych sylwetek i zainteresowań, żeby wszystko miało porządek zaczniemy od najstarszej do najmłodszej. 
Dominika,

Pracująca mama dwóch chłopców 
i najstarsza z całej naszej szóstki. Od zawsze przecierała ścieżki młodszemu rodzeństwu. Wszędzie jej pełno. Idzie przez życie z uśmiechem i humorem, nie patrząc za siebie. Cieszy ją dzień dzisiejszy i nie rozmienia życia na drobne. Często odpływa myślami do swojego magicznego świata. Wielka miłośniczka kuchni japońskiej w szczególności sushi. Uwielbia zakupy, z których wraca zawsze z samymi perełkami. Pasjonatka zabiegów kosmetycznych i chirurgii estetycznej. Przy niej nie można się nudzić
Sandra, 

Żona i matka pięcioletnich bliźniaków obecnie mieszkająca w Londynie. Nie toleruje kłamstwa natomiast ceni szczerość, poczucie humoru oraz spontaniczność. Całą swoją miłość i czas poświęca rodzinie. Świetnie sprawdza się w kuchni, pochłania stosy książek, ale to fotografia zajmuje w jej sercu najważniejsze miejsce. Postara się zarazić was swoją pasją oraz pokaże miejsca gdzie można miło spędzić czas.Kinga,

Z natury spokojna i cierpliwa, ale potrafi być nieustępliwa i walczyć o swoje. Szczerze mówi co myśli dzięki czemu unika niepotrzebnych niedomówień.Pełna uroku i kobiecego wdzięku. Mieszkała w najbardziej prestiżowych miastach świata jak Londyn i Nowy Jork, skąd czerpała pomysły i inspiracje, aby wrócić do pięknego Krakowa. Bawi sie modą i świetnie jej to wychodzi. Uwielbia łączyć style i wzbogacać stroje dodatkami. Jednym słowem urodzona fashionistka  !!!Jowita,

25 latka z milionem pomysłów na siebie i swoje życie! Często podejmuje pochopne decyzje, ale liczy się z ich konsekwencjami! Zawsze wszystko wie najlepiej...  Jest straszną gadułą - Nie potrafi zapanować nad ilością słów jakie wypływają z jej ust! Spokój wewnętrzny zachowuje w kuchni, kocha gotować i świetnie jej to wychodzi, o czym przekonacie się  już wkrótce! Wiecznie jest na diecie, a zrzucanie kilogramów marnie jej wychodzi! Kocha wszystko co wprawia ją w dobry nastrój, nie cierpi bierności i negatywnego myślenia!
Kuba,

Obecnie student 3 roku turystyki i rekreacji. Jest pracowity i ambitny, lecz przede wwszystkim ceni sobie porządek. Najbardziej lubi chwile spędzone z nabliższymi. Jego największą pasją jest sport i fitness. Poza tym interesuje się motoryzacją i tatuażami. Postara wam się przybliżyć tajniki zdrowego trybu życia. Dzięki niemu będziesz na bieżąco z różnego typu gadżetami i nowinkami technologicznymi. Pokaże Wam jak w prosty sposób każdy mężczyzna może zadbać o swój wygląd. 

                                                                                                                                    

Zuza,

16 latka z wielkimi ambicjami. Stara się osiągnąć wszystko o czym marzy. Silna lecz przy tym bardzo wrażliwa. Kocha mode, dobre książki i błogie lenistwo. Podąża za trendami lecz ceni tradycjonalizm. Uwielbia zime i towarzyszący jej świąteczny kliamt. Wprowadzi Was w swój nastoletni świat pełen trendów, nowinek, dobrej zabawy i codziennego życia.'a negative mind will never give you a positive life'!Dlaczego blog?


Gdy byliśmy młodsi wszystko robiliśmy razem, wspólne zabawy i mnóstwo czasu spędzonego razem. Dziś dzielą Nas kilometry, a kontakt zdecydowanie rzadszy z wielu powodów. Postanowiliśmy, że musimy zrobić coś razem, coś co połączy nasze pasje i pozwoli nam na wspólne spędzanie czasu choćby online  Chcemy aby ten blog był miejscem, w którym się spotykamy codziennie, a do tego liczmy na świetną zabawę! Wszyscy mamy mnóstwo pomysłów i prowadzimy barwne życia. 

Nie będziesz się z Nami nudzić - zapraszamy do Naszego świata.

xxx

Brak komentarzy: