sobota, 21 września 2013

Nadchodzi nowy iPHONE 5S I iPHONE 5C10 września firma Apple zaprezentowała w Cupertino swój sztandarowy produkt, jakim jest iPhone 5S oraz jego tańszą wersje iPhone 5C. Literka "C" ma oznaczać "color". Pierwszy raz Apple zdecydował się na iPhone'a w tak wielu kolorach, do wyboru: żółty, zielony, czerwony, niebieski oraz biały. Można go podsumować w bardzo prosty sposób, jest to po prostu iPhone 5 w nowej plastikowej obudowie, przez co będzie on tańszą wersją tego produktu. 


Pierwszy raz firma z Cupertino od 2007 roku, czyli od momentu pojawienia się pierwszego iPhone'a, wprowadziła na rynek jednocześnie dwa modele smartfonów. Najbardziej rozpoznawalny produkt Apple może nie zmienił się pod względem wyglądu i nie wprowadził innowacyjnych funkcji, lecz zmiany których dokonał są widoczne. Najciekawszą funkcją nowego iPhone'a jest na pewno przysik Home, tak zwany Touch ID. Jest to czytnik lini papilarnych w przycisku, który pomoże nam w zabezpieczeniu naszego telefonu. System będzie mógł zapisać pięć zaufanych odcisków palców, dzięki czemu inne osoby, np. domownicy będą też miały dostęp do naszego zablokowanego urządzenia. Będzie to zdecydowanie szybszy sposób niż wpisywanie 4-cyfrowego pinu. Uważam że, to bardzo fajne rozwiązanie.Jeśli chodzi o same parametry to 5S posiada:

- procesor Apple A7, 64-bitowy, (2x szybszy niż Apple A6)
- nowy IOS 7
- wyświetlacz: 4 cale, Retina (LCD IPS)
- karta Nano-Sim 
- waga: 112 g
- wymiary: 123,8 x 58,6 x 7,6 mm
- aparat: 8 Mpx, 3264 x 2448 pikseli


iPhone 5S został zaprezentowany w trzech kolorach: białym, czarnym oraz złotym. Data premiery rynkowej to 20 września w USA, Kanadzie i Australii. Do końca roku będzie to kolejnych 100 krajów. Osobiście jestem wielkim fanem produktów Apple. Sam posiadam iPhone’a 4S, z którego jestem bardzo zadowolony. Tym bardziej już nie mogę doczekać się premiery nowego iPhone’a w Polsce. Będę was na pewno o tym informował w moich kolejnych postach :)                                                                                                                                                                                                  
  


                       iPHONE 5S

                  


     

                                                                                                                                                                                                    
 iPHONE 5C
 

              

 

                                                                                                                              KUBA

               Zdjęcia: # swiatobrazu.pl # knowyourmobile.com  # independent.co.uk #

Brak komentarzy: