wtorek, 10 grudnia 2013

ANJA RUBIK STYLE


W dzisiejszym poście chciałabym przybliżyć Wam sylwetkę osoby, której na pewno nie trzeba przedstawiać. Jest nią Anja Rubik. 
Karierę modelki rozpoczęła w wieku 15 lat. Pierwszy raz wyszła na wybieg w Mediolanie. Dwa i pół roku później wyjechała do Paryża, gdzie ukończyła brytyjskie liceum. Po maturze przeprowadziła się do Nowego Jorku. Uczestniczyła w kampaniach reklamowych marek m.in.:  Valentino, Diesel, Versace, Elie Saab, Dior, Emporio Armani, H&M, Chloé, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Morgan,  Chanel, Gucci, Apart.Znalazła się na okładkach magazynów m.in: "Vouge", "Pani", "Twoj Styl" (dwukrotnie),"Elle", " W Magazine", "Uroda", "Harper's Bazaar", "Glamour".

W 2010 zaprojektowała kolekcję butów i torebek dla marki Quazi. Od 2010 jest ambasadorka marki Apart. Jest dyrektorem artystycznym kwartalnika o modzie "25 magazine".

 Dla mnie natomiast, Anja jest inspiracja i ikona stylu glownie poza wybiegiem. Bardzo lubię jej kreacje, które nie są przesadzone ani kontrowersyjne, natomiast zawsze na czasie i w zgodzie z najnowszymi trendami. Jej swoboda, naturalność w wyglądzie, ubiorze, sprawiają iż zawsze wygląda świetnie i niepowtarzalnie. 
                                                Pozdrawiam, Kinga

Źródło: #pinterest#ellie#wikipedia#anjarubikblog# 

Brak komentarzy: