niedziela, 12 stycznia 2014

OUTLETY!!!
Witajcie,


w dzisiejszym poście chciałabym przedstawić Wam gdzie warto robić zakupy w pobliżu Londynu:) Wiadomo, że każdy chciałby wyglądać modnie, a przy tym nie wydawać dużo kasy na ciuchy:) Kilka lat temu dowiedziałam się, że w pobliżu Londynu znajduje się wiele outletów. 
Na początek wyjaśnię co to właściwie jest outlet:)( oczywiście dla tych któży nie znają tego słowa:):)

 Słowo Outlet jest także błędnie używane jako określenie nieużywanego towaru pochodzącego z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, licytacji, zwrotów konsumenckich, pozostałości niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia danej marki. Są to kolekcje z ubiegłych sezonów, a także aktualne, zarówno w I jak i II gatunku, występujące często w niepełnych rozmiarach, lub zastępczych opakowaniach. Towar outletowy może również nie posiadać kompletnych metek oryginalnych (części lub wszystkich).


W odległości kilkudziesięciu kilometrów od Londynu znajduje się kilka m.in:

- Nowootwarty w Londynie w dzielnicy Wembley London Designer Outlet:

http://www.london-designer-outlet.com/your-visit- Jadąc godzinkę na południe od Londynu mamy kolejny Ashford Designer outlet:http://www.mcarthurglen.com/uk/ashford-designer-outlet/en/

- Godzinę na zachód od Londynu mamy sklepy w Swindon:

http://www.mcarthurglen.com/uk/swindon-designer-outlet/en/
- Na północ dosłownie kilkanaście minut od centrum mamy Hatfield, a w nim The Galleria Outlet:

http://thegalleria.co.uk/

W większości tych centrów kupimy ubrania takich marek jak: Timberland, Polo Ralph Laurent, Tommy Hilfiger, Bench, Gap, Superdry, Next, Nike, Adidas, Calvin Klein, Hugo Boss, Crocs, Fossil, Lacoste i wiele, wiele innych.

- A dla tych któży lubią ciuchy wielkich projektantów a chcieliby kupić taniej zapraszam do Bicester Village, który znajduje sie w pobliżu Oxford:

http://www.bicestervillage.com/
Gdybyśmy wpisali w wyszukiwarkę że poszukujemy outlet w naszej okolicy jestem pewna, że kilka na pewno by się znalazło:)

Mając bliźniaki, które zdzierają ubrania z prędkością światła jestem wielką zwolenniczką takich centrów gdyż naprawdę można kupić dobre ciuchy w super niskich cenach:) 


Serdecznie zapraszam te osoby, które tak jak ja mieszkają w Londynie aby wybrały się na takie zakupy. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni:)
                             Pozdrawiam
                               Sandra
Brak komentarzy: